Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwvorm
- bestaandebouw
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Inhoud
- 152 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €270.000 tot €320.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2020 tot 2024
Reijgershof 56 is een appartement in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reijgershof 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4 kmEen heerlijk licht en goed onderhouden 2-kamerappartement van ca. 42 m², met een zonnig balkon op het westen, gelegen op de eerste verdieping.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Reijgershof 56 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan de Amstel is €619.000. Dat komt neer op circa €14.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReijgershof 56 is een appartement van 42 m² in de wijk Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt 3.502 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.037 inwoners per km².
Reijgershof 56 is een appartement in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Reijgershof 56 heeft 42 m² woonoppervlakte en 152 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Ouderkerk aan de Amstel ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Reijgershof 56 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-08-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Reijgershof 56 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Ouderkerk aan de Amstel in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Reijgershof 56 in Ouderkerk aan de Amstel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.