Tussenwoning Reijgershof 48 Ouderkerk aan de Amstel

Reijgershof 48, 1191 CT Ouderkerk aan de Amstel

151 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Reijgershof 48 is een tussenwoning in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 147 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€830.000 tot €930.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Reijgershof 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reijgershof 48

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
72.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
35.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.3%
CO₂-emissie
8.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

8310 Inwoners
3470 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3502 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan de Amstel
63% Koopwoningen
4.037 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reijgershof 48

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Reijgershof 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Reijgershof 48?

De prijsindicatie voor Reijgershof 48 ligt rond €830.000 tot €930.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan de Amstel is €619.000. Dat komt neer op circa €4.099 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reijgershof 48 zich tot de wijk Ouderkerk aan de Amstel?

Reijgershof 48 is een tussenwoning van 151 m² in de wijk Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt 3.502 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reijgershof 48?

Reijgershof 48 is een tussenwoning in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Reijgershof 48 vergeleken met de buurt?

Reijgershof 48 heeft 151 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Ouderkerk aan de Amstel ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reijgershof 48 en wat betekent dat?

Reijgershof 48 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-04-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reijgershof 48?

Reijgershof 48 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan de Amstel?

De wijk Ouderkerk aan de Amstel in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ouderkerk aan de Amstel?