Streetview Hogerlustlaan 14 Ouderkerk aan de Amstel

Hogerlustlaan 14, 1191 CM Ouderkerk aan de Amstel

107 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Hogerlustlaan 14 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 145 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hogerlustlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogerlustlaan 14

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
3.28
CO₂-emissie
9123.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

8310 Inwoners
3470 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3502 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan de Amstel
63% Koopwoningen
4.037 Inwoners per km²

Locatie van Hogerlustlaan 14

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Hogerlustlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogerlustlaan 14?

De prijsindicatie voor Hogerlustlaan 14 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan de Amstel is €619.000. Dat komt neer op circa €5.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogerlustlaan 14 zich tot de wijk Ouderkerk aan de Amstel?

Hogerlustlaan 14 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt 3.502 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogerlustlaan 14?

Hogerlustlaan 14 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hogerlustlaan 14 vergeleken met de buurt?

Hogerlustlaan 14 heeft 107 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Ouderkerk aan de Amstel ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hogerlustlaan 14 en wat betekent dat?

Hogerlustlaan 14 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-06-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 9123.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hogerlustlaan 14?

Hogerlustlaan 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan de Amstel?

De wijk Ouderkerk aan de Amstel in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ouderkerk aan de Amstel?