Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning) Koningin Julianalaan 42 Ouderkerk aan de Amstel

Koningin Julianalaan 42, 1191 CE Ouderkerk aan de Amstel

128 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Koningin Julianalaan 42 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning) in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 438 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
438 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€960.000 tot €1.210.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianalaan 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianalaan 42

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.72 kg/m²

Ja

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

8310 Inwoners
3470 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3502 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan de Amstel
63% Koopwoningen
4.037 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Julianalaan 42

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Koningin Julianalaan 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianalaan 42?

De prijsindicatie voor Koningin Julianalaan 42 ligt rond €960.000 tot €1.210.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan de Amstel is €619.000. Dat komt neer op circa €4.836 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianalaan 42 zich tot de wijk Ouderkerk aan de Amstel?

Koningin Julianalaan 42 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning) van 128 m² in de wijk Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt 3.502 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianalaan 42?

Koningin Julianalaan 42 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning) in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Julianalaan 42 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianalaan 42 heeft 128 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 438 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Ouderkerk aan de Amstel ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianalaan 42 en wat betekent dat?

Koningin Julianalaan 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianalaan 42?

Koningin Julianalaan 42 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan de Amstel?

De wijk Ouderkerk aan de Amstel in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.