Portiekflat Raadhuislaan 30 Ouderkerk aan de Amstel

Raadhuislaan 30, 1191 BE Ouderkerk aan de Amstel

105 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Raadhuislaan 30 is een portiekflat in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In centrum, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Raadhuislaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raadhuislaan 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
66.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
112.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

8310 Inwoners
3470 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3502 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan de Amstel
63% Koopwoningen
4.037 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Raadhuislaan 30

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Raadhuislaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Raadhuislaan 30?

De prijsindicatie voor Raadhuislaan 30 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan de Amstel is €619.000. Dat komt neer op circa €5.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raadhuislaan 30 zich tot de wijk Ouderkerk aan de Amstel?

Raadhuislaan 30 is een portiekflat van 105 m² in de wijk Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt 3.502 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raadhuislaan 30?

Raadhuislaan 30 is een portiekflat in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Raadhuislaan 30 vergeleken met de buurt?

Raadhuislaan 30 heeft 105 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Ouderkerk aan de Amstel ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raadhuislaan 30 en wat betekent dat?

Raadhuislaan 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Raadhuislaan 30?

Raadhuislaan 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan de Amstel?

De wijk Ouderkerk aan de Amstel in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ouderkerk aan de Amstel?

Vanuit Raadhuislaan 30 in Ouderkerk aan de Amstel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.