Vrijstaande woning Acer Flamingolaan 5 Oudenbosch

Acer Flamingolaan 5, 4731 XC Oudenbosch

179 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Acer Flamingolaan 5 is een vrijstaande woning in Oudenbosch, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 469 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
469 m²
Inhoud
712 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Acer Flamingolaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Acer Flamingolaan 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
137.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.1%
CO₂-emissie
25.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oudenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Oudenbosch

2075 Inwoners
895 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
879 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Albano
69% Koopwoningen
2.768 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Acer Flamingolaan 5

Vergelijkbare woningen in Oudenbosch

Veelgestelde vragen over Acer Flamingolaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Acer Flamingolaan 5?

De prijsindicatie voor Acer Flamingolaan 5 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Albano is €325.000. Dat komt neer op circa €1.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Acer Flamingolaan 5 zich tot de wijk Albano?

Acer Flamingolaan 5 is een vrijstaande woning van 179 m² in de wijk Albano. De buurt telt 879 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.768 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Acer Flamingolaan 5?

Acer Flamingolaan 5 is een vrijstaande woning in Albano, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Acer Flamingolaan 5 vergeleken met de buurt?

Acer Flamingolaan 5 heeft 179 m² woonoppervlakte en 712 m³ inhoud. Het perceel is 469 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Albano ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Acer Flamingolaan 5 en wat betekent dat?

Acer Flamingolaan 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Acer Flamingolaan 5?

Acer Flamingolaan 5 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Albano?

De wijk Albano in Oudenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Albano?

Vanuit Acer Flamingolaan 5 in Albano bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.