Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1850
- Woonoppervlakte
- 233 m²
Burgemeester Vostersstraat 62 A is een woonhuis in Oude Wetering, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Vostersstraat 62 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
9.7 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
9.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
9.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Burgemeesterswijk is €310.000. Dat komt neer op circa €1.330 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Vostersstraat 62 A is een woonhuis van 233 m² in de wijk Burgemeesterswijk. De buurt telt 533 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.632 inwoners per km².
Burgemeester Vostersstraat 62 A is een woonhuis in Burgemeesterswijk, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Burgemeester Vostersstraat 62 A heeft 233 m² woonoppervlakte. In Burgemeesterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Vostersstraat 62 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Burgemeesterswijk in Oude Wetering (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Burgemeester Vostersstraat 62 A in Burgemeesterswijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Vostersstraat 62 A: ziekenhuis op 9.8 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 9.7 km.