Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 57 m²
Laurens Jansz. Costerstraat 46 is een woonhuis in Oude Pekela, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laurens Jansz. Costerstraat 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
10.1 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
16.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oude Pekela is €183.000. Dat komt neer op circa €3.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaurens Jansz. Costerstraat 46 is een woonhuis van 57 m² in de wijk Oude Pekela. De buurt telt 3.647 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 801 inwoners per km².
Laurens Jansz. Costerstraat 46 is een woonhuis in Oude Pekela, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Laurens Jansz. Costerstraat 46 heeft 57 m² woonoppervlakte. In Oude Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laurens Jansz. Costerstraat 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-07-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.34 kg/jaar.
De wijk Oude Pekela in Oude Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 7.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Laurens Jansz. Costerstraat 46 in Oude Pekela bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laurens Jansz. Costerstraat 46: ziekenhuis op 10.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.5 km.