Streetview Burgemeester Snaterlaan 68 Oude Pekela

Burgemeester Snaterlaan 68, 9665 HS Oude Pekela

155 m² Bouwjaar 1977 5 kamers Label A+

Burgemeester Snaterlaan 68 is een woonhuis in Oude Pekela, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 519 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
519 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Snaterlaan 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Snaterlaan 68

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
165.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.6%
CO₂-emissie
30.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oude Pekela

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

16.1 km

Buurtinformatie in Oude Pekela

7715 Inwoners
3615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3647 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Oude Pekela
59% Koopwoningen
801 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Snaterlaan 68

Vergelijkbare woningen in Oude Pekela

Veelgestelde vragen over Burgemeester Snaterlaan 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Snaterlaan 68?

De gemiddelde woningwaarde in Oude Pekela is €183.000. Dat komt neer op circa €1.181 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Snaterlaan 68 zich tot de wijk Oude Pekela?

Burgemeester Snaterlaan 68 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Oude Pekela. De buurt telt 3.647 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Snaterlaan 68?

Burgemeester Snaterlaan 68 is een woonhuis in Oude Pekela, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester Snaterlaan 68 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Snaterlaan 68 heeft 155 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 519 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Oude Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Snaterlaan 68 en wat betekent dat?

Burgemeester Snaterlaan 68 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-05-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Snaterlaan 68?

Burgemeester Snaterlaan 68 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oude Pekela?

De wijk Oude Pekela in Oude Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 7.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Pekela?

Vanuit Burgemeester Snaterlaan 68 in Oude Pekela bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.