Vrijstaande woning Burgemeester Snaterlaan 52 Oude Pekela

Burgemeester Snaterlaan 52, 9665 HR Oude Pekela

83 m² Bouwjaar 1975 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Burgemeester Snaterlaan 52 is een vrijstaande woning in Oude Pekela, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 257 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
257 m²
Inhoud
434 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Snaterlaan 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Snaterlaan 52

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.3%
CO₂-emissie
32.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oude Pekela

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

16.1 km

Buurtinformatie in Oude Pekela

7715 Inwoners
3615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3647 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Oude Pekela
59% Koopwoningen
801 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Snaterlaan 52

Vergelijkbare woningen in Oude Pekela

Veelgestelde vragen over Burgemeester Snaterlaan 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Snaterlaan 52?

De prijsindicatie voor Burgemeester Snaterlaan 52 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Pekela is €183.000. Dat komt neer op circa €2.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Snaterlaan 52 zich tot de wijk Oude Pekela?

Burgemeester Snaterlaan 52 is een vrijstaande woning van 83 m² in de wijk Oude Pekela. De buurt telt 3.647 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Snaterlaan 52?

Burgemeester Snaterlaan 52 is een vrijstaande woning in Oude Pekela, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester Snaterlaan 52 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Snaterlaan 52 heeft 83 m² woonoppervlakte en 434 m³ inhoud. Het perceel is 257 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Oude Pekela ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Snaterlaan 52 en wat betekent dat?

Burgemeester Snaterlaan 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 32.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Snaterlaan 52?

Burgemeester Snaterlaan 52 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oude Pekela?

De wijk Oude Pekela in Oude Pekela (Groningen) kenmerkt zich door 7.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Pekela?