Halfvrijstaande woning Noordzeepark-Mosselbank 81 Ouddorp

Noordzeepark-Mosselbank 81, 3253 NH Ouddorp

85 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Noordzeepark-Mosselbank 81 is een halfvrijstaande woning in Ouddorp, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 265 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €605.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
265 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noordzeepark-Mosselbank 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordzeepark-Mosselbank 81

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
122.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.96 kg/m²

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

44.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

19 km
Gezondheid

Apotheek

8.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

19.1 km

Buurtinformatie in Ouddorp

240 Inwoners
115 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
102 Woningvoorraad
€605.000 Gem. woningwaarde Ouddorp oude nieuwlandseweg
69% Koopwoningen
197 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordzeepark-Mosselbank 81

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Goeree-Overflakkee
Buurt
Ouddorp oude nieuwlandseweg
Postcode
3253 NH

Vergelijkbare woningen in Ouddorp

Veelgestelde vragen over Noordzeepark-Mosselbank 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordzeepark-Mosselbank 81?

De prijsindicatie voor Noordzeepark-Mosselbank 81 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouddorp oude nieuwlandseweg is €605.000. Dat komt neer op circa €7.118 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordzeepark-Mosselbank 81 zich tot de wijk Ouddorp oude nieuwlandseweg?

Noordzeepark-Mosselbank 81 is een halfvrijstaande woning van 85 m² in de wijk Ouddorp oude nieuwlandseweg. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 197 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordzeepark-Mosselbank 81?

Noordzeepark-Mosselbank 81 is een halfvrijstaande woning in Ouddorp oude nieuwlandseweg, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noordzeepark-Mosselbank 81 vergeleken met de buurt?

Noordzeepark-Mosselbank 81 heeft 85 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Het perceel is 265 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Ouddorp oude nieuwlandseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €605.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordzeepark-Mosselbank 81 en wat betekent dat?

Noordzeepark-Mosselbank 81 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordzeepark-Mosselbank 81?

Noordzeepark-Mosselbank 81 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Ouddorp oude nieuwlandseweg?

De wijk Ouddorp oude nieuwlandseweg in Ouddorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €605.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.