Streetview Dorpsweg 17 Oud-Vossemeer

Dorpsweg 17, 4698 RD Oud-Vossemeer

277 m² Bouwjaar 1908 11 kamers 10 slaapkamers Label F

Dorpsweg 17 is een woonhuis in Oud-Vossemeer, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m², een perceel van 728 m² en 11 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
277 m²
Perceeloppervlakte
728 m²
Inhoud
824 m³
Kamers
11
Slaapkamers
10

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Dorpsweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsweg 17

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oud-Vossemeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

13.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

13 km

Buurtinformatie in Oud-Vossemeer

2445 Inwoners
1025 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1040 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde Oud-Vossemeer
73% Koopwoningen
2.565 Inwoners per km²

Locatie van Dorpsweg 17

Vergelijkbare woningen in Oud-Vossemeer

Veelgestelde vragen over Dorpsweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsweg 17?

De prijsindicatie voor Dorpsweg 17 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Vossemeer is €247.000. Dat komt neer op circa €892 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsweg 17 zich tot de wijk Oud-Vossemeer?

Dorpsweg 17 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Oud-Vossemeer. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsweg 17?

Dorpsweg 17 is een woonhuis in Oud-Vossemeer, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsweg 17 vergeleken met de buurt?

Dorpsweg 17 heeft 277 m² woonoppervlakte en 824 m³ inhoud. Het perceel is 728 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oud-Vossemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsweg 17 en wat betekent dat?

Dorpsweg 17 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-12-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dorpsweg 17?

Dorpsweg 17 heeft 11 kamers waarvan 10 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Vossemeer?

De wijk Oud-Vossemeer in Oud-Vossemeer (Zeeland) kenmerkt zich door 2.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Vossemeer?

Vanuit Dorpsweg 17 in Oud-Vossemeer bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 13.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.