Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1937
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 6150 m²
Hollaereweg 2 is een woonhuis in Oud-Vossemeer, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 6150 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hollaereweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2 kmTreinstation
14 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
5.6 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
13.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oud-Vossemeer is €410.000. Dat komt neer op circa €1.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHollaereweg 2 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Verspreide huizen Oud-Vossemeer. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².
Hollaereweg 2 is een woonhuis in Verspreide huizen Oud-Vossemeer, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hollaereweg 2 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6150 m². In Verspreide huizen Oud-Vossemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Oud-Vossemeer in Oud-Vossemeer (Zeeland) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Hollaereweg 2 in Verspreide huizen Oud-Vossemeer bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 14 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hollaereweg 2: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 5.6 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Oud-Vossemeer: restaurant (1.9 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Hollaereweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Oud-Vossemeer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1937, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.