Eengezinswoning, vrijstaande woning Van Overveststraat 6 Oud-Vossemeer

Van Overveststraat 6, 4698 DB Oud-Vossemeer

145 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Van Overveststraat 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Oud-Vossemeer, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 299 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
299 m²
Inhoud
591 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Van Overveststraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Overveststraat 6

Tuin
Ja (121.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oud-Vossemeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

13.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

13 km

Buurtinformatie in Oud-Vossemeer

2445 Inwoners
1025 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1040 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde Oud-Vossemeer
73% Koopwoningen
2.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Overveststraat 6

Vergelijkbare woningen in Oud-Vossemeer

Veelgestelde vragen over Van Overveststraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Overveststraat 6?

De prijsindicatie voor Van Overveststraat 6 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Vossemeer is €247.000. Dat komt neer op circa €1.703 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Overveststraat 6 zich tot de wijk Oud-Vossemeer?

Van Overveststraat 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 145 m² in de wijk Oud-Vossemeer. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Overveststraat 6?

Van Overveststraat 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Oud-Vossemeer, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Overveststraat 6 vergeleken met de buurt?

Van Overveststraat 6 heeft 145 m² woonoppervlakte en 591 m³ inhoud. Het perceel is 299 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Oud-Vossemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Overveststraat 6 en wat betekent dat?

Van Overveststraat 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Overveststraat 6?

Van Overveststraat 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 121 m².

Hoe is de woningmarkt in Oud-Vossemeer?

De wijk Oud-Vossemeer in Oud-Vossemeer (Zeeland) kenmerkt zich door 2.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Vossemeer?

Vanuit Van Overveststraat 6 in Oud-Vossemeer bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 13.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.