Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 1005 m²
Veerkensweg 199 is een woonhuis in Oud Gastel, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 1005 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veerkensweg 199
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
5.5 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oud Gastel is €510.000. Dat komt neer op circa €2.065 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeerkensweg 199 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Verspreide huizen Oud Gastel. De buurt telt 175 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31 inwoners per km².
Veerkensweg 199 is een woonhuis in Verspreide huizen Oud Gastel, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Veerkensweg 199 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1005 m². In Verspreide huizen Oud Gastel ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Oud Gastel in Oud Gastel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Veerkensweg 199 in Verspreide huizen Oud Gastel bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veerkensweg 199: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 5.5 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Oud Gastel: restaurant (1.7 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Veerkensweg 199 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Oud Gastel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.