Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 315 m²
Cuypersbos 20 is een woonhuis in Oud Gastel, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 315 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cuypersbos 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
6.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud Gastel is €329.000. Dat komt neer op circa €1.982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCuypersbos 20 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Oud Gastel. De buurt telt 2.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.384 inwoners per km².
Cuypersbos 20 is een woonhuis in Oud Gastel, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Cuypersbos 20 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 315 m². In Oud Gastel ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oud Gastel in Oud Gastel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Cuypersbos 20 in Oud Gastel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Cuypersbos 20: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 6.8 km.
Recreatie nabij Oud Gastel: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Cuypersbos 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oud Gastel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.