Streetview Nieuwe Weg 7 Oud Gastel

Nieuwe Weg 7, 4751 TG Oud Gastel

213 m² Bouwjaar 1994 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Nieuwe Weg 7 is een woonhuis in Oud Gastel, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 2410 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
2410 m²
Inhoud
710 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Weg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Weg 7

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oud Gastel

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Oud Gastel

625 Inwoners
245 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
247 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kuivezand en omgeving
94% Koopwoningen
63 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Weg 7

Vergelijkbare woningen in Oud Gastel

Veelgestelde vragen over Nieuwe Weg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Weg 7?

De prijsindicatie voor Nieuwe Weg 7 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kuivezand en omgeving is €463.000. Dat komt neer op circa €2.174 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Weg 7 zich tot de wijk Verspreide huizen Kuivezand en omgeving?

Nieuwe Weg 7 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Verspreide huizen Kuivezand en omgeving. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 63 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Weg 7?

Nieuwe Weg 7 is een woonhuis in Verspreide huizen Kuivezand en omgeving, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nieuwe Weg 7 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Weg 7 heeft 213 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 2410 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Verspreide huizen Kuivezand en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Weg 7 en wat betekent dat?

Nieuwe Weg 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-07-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Weg 7?

Nieuwe Weg 7 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kuivezand en omgeving?

De wijk Verspreide huizen Kuivezand en omgeving in Oud Gastel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kuivezand en omgeving?