Vrijstaande woning Elleboogstraat 5 Oud Gastel

Elleboogstraat 5, 4751 TA Oud Gastel

129 m² Bouwjaar 1925 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Elleboogstraat 5 is een vrijstaande woning in Oud Gastel, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 1316 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
1316 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Elleboogstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elleboogstraat 5

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.8%
CO₂-emissie
35.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming, houtkachel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oud Gastel

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Oud Gastel

625 Inwoners
245 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
247 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kuivezand en omgeving
94% Koopwoningen
63 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Elleboogstraat 5

Provincie
Noord-Brabant
Gemeente
Halderberge
Buurt
Verspreide huizen Kuivezand en omgeving
Postcode
4751 TA

Vergelijkbare woningen in Oud Gastel

Veelgestelde vragen over Elleboogstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Elleboogstraat 5?

De prijsindicatie voor Elleboogstraat 5 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kuivezand en omgeving is €463.000. Dat komt neer op circa €3.589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elleboogstraat 5 zich tot de wijk Verspreide huizen Kuivezand en omgeving?

Elleboogstraat 5 is een vrijstaande woning van 129 m² in de wijk Verspreide huizen Kuivezand en omgeving. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 63 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elleboogstraat 5?

Elleboogstraat 5 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Kuivezand en omgeving, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Elleboogstraat 5 vergeleken met de buurt?

Elleboogstraat 5 heeft 129 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 1316 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Verspreide huizen Kuivezand en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elleboogstraat 5 en wat betekent dat?

Elleboogstraat 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elleboogstraat 5?

Elleboogstraat 5 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kuivezand en omgeving?

De wijk Verspreide huizen Kuivezand en omgeving in Oud Gastel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.