Streetview Meirstraat 81 Oud Gastel

Meirstraat 81, 4751 RX Oud Gastel

206 m² Bouwjaar 2017

Meirstraat 81 is een woonhuis in Oud Gastel, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m² en een perceel van 800 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €450.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
800 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Meirstraat 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oud Gastel

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Oud Gastel

570 Inwoners
240 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
245 Woningvoorraad
€450.000 Gem. woningwaarde Stoof
96% Koopwoningen
278 Inwoners per km²

Locatie van Meirstraat 81

Vergelijkbare woningen in Oud Gastel

Veelgestelde vragen over Meirstraat 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Meirstraat 81?

De gemiddelde woningwaarde in Stoof is €450.000. Dat komt neer op circa €2.184 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meirstraat 81 zich tot de wijk Stoof?

Meirstraat 81 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Stoof. De buurt telt 245 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 278 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meirstraat 81?

Meirstraat 81 is een woonhuis in Stoof, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meirstraat 81 vergeleken met de buurt?

Meirstraat 81 heeft 206 m² woonoppervlakte. Het perceel is 800 m². In Stoof ligt de gemiddelde woningwaarde op €450.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Stoof?

De wijk Stoof in Oud Gastel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €450.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stoof?

Vanuit Meirstraat 81 in Stoof bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stoof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meirstraat 81: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 6.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stoof?

Recreatie nabij Stoof: restaurant (1.1 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Meirstraat 81?

Een woningrapport voor Meirstraat 81 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Stoof. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.