Streetview Vierschaarstraat 28 Oud Gastel

Vierschaarstraat 28, 4751 RP Oud Gastel

225 m² Bouwjaar 1994 9 kamers 6 slaapkamers Label C

Vierschaarstraat 28 is een woonhuis in Oud Gastel, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
225 m²
Inhoud
830 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vierschaarstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vierschaarstraat 28

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oud Gastel

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Oud Gastel

420 Inwoners
165 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
175 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Oud Gastel
91% Koopwoningen
31 Inwoners per km²

Locatie van Vierschaarstraat 28

Vergelijkbare woningen in Oud Gastel

Veelgestelde vragen over Vierschaarstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierschaarstraat 28?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oud Gastel is €510.000. Dat komt neer op circa €2.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierschaarstraat 28 zich tot de wijk Verspreide huizen Oud Gastel?

Vierschaarstraat 28 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Verspreide huizen Oud Gastel. De buurt telt 175 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierschaarstraat 28?

Vierschaarstraat 28 is een woonhuis in Verspreide huizen Oud Gastel, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vierschaarstraat 28 vergeleken met de buurt?

Vierschaarstraat 28 heeft 225 m² woonoppervlakte en 830 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Verspreide huizen Oud Gastel ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vierschaarstraat 28 en wat betekent dat?

Vierschaarstraat 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vierschaarstraat 28?

Vierschaarstraat 28 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Oud Gastel?

De wijk Verspreide huizen Oud Gastel in Oud Gastel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Oud Gastel?