Streetview Koninginneweg 74 Oud-Beijerland

Koninginneweg 74, 3262 JD Oud-Beijerland

186 m² Bouwjaar 1929 Label A

Koninginneweg 74 is een woonhuis in Oud-Beijerland, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 223 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
223 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Koninginneweg 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginneweg 74

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
164.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.2%
CO₂-emissie
29.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oud-Beijerland

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

14.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Oud-Beijerland

1845 Inwoners
905 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
947 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Oud-Beijerland Centrum
66% Koopwoningen
4.857 Inwoners per km²

Locatie van Koninginneweg 74

Vergelijkbare woningen in Oud-Beijerland

Veelgestelde vragen over Koninginneweg 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginneweg 74?

De gemiddelde woningwaarde in Oud-Beijerland Centrum is €372.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginneweg 74 zich tot de wijk Oud-Beijerland Centrum?

Koninginneweg 74 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Oud-Beijerland Centrum. De buurt telt 947 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.857 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginneweg 74?

Koninginneweg 74 is een woonhuis in Oud-Beijerland Centrum, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koninginneweg 74 vergeleken met de buurt?

Koninginneweg 74 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 223 m². In Oud-Beijerland Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginneweg 74 en wat betekent dat?

Koninginneweg 74 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.75 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Beijerland Centrum?

De wijk Oud-Beijerland Centrum in Oud-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Beijerland Centrum?

Vanuit Koninginneweg 74 in Oud-Beijerland Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 14.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.