Streetview W. Vrijlandtstraat 57 Oud-Beijerland

W. Vrijlandtstraat 57, 3262 GN Oud-Beijerland

56 m² Bouwjaar 1982 Label C

W. Vrijlandtstraat 57 is een woonhuis in Oud-Beijerland, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
56 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor W. Vrijlandtstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel W. Vrijlandtstraat 57

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.45
CO₂-emissie
2942.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oud-Beijerland

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Oud-Beijerland

3710 Inwoners
1510 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1501 Woningvoorraad
€336.000 Gem. woningwaarde Oud-Beijerland Zuidwijk
60% Koopwoningen
4.491 Inwoners per km²

Locatie van W. Vrijlandtstraat 57

Vergelijkbare woningen in Oud-Beijerland

Veelgestelde vragen over W. Vrijlandtstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van W. Vrijlandtstraat 57?

De gemiddelde woningwaarde in Oud-Beijerland Zuidwijk is €336.000. Dat komt neer op circa €6.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt W. Vrijlandtstraat 57 zich tot de wijk Oud-Beijerland Zuidwijk?

W. Vrijlandtstraat 57 is een woonhuis van 56 m² in de wijk Oud-Beijerland Zuidwijk. De buurt telt 1.501 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.491 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op W. Vrijlandtstraat 57?

W. Vrijlandtstraat 57 is een woonhuis in Oud-Beijerland Zuidwijk, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is W. Vrijlandtstraat 57 vergeleken met de buurt?

W. Vrijlandtstraat 57 heeft 56 m² woonoppervlakte. In Oud-Beijerland Zuidwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van W. Vrijlandtstraat 57 en wat betekent dat?

W. Vrijlandtstraat 57 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-05-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2942.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Beijerland Zuidwijk?

De wijk Oud-Beijerland Zuidwijk in Oud-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Beijerland Zuidwijk?

Vanuit W. Vrijlandtstraat 57 in Oud-Beijerland Zuidwijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 0.8 km.