Maisonnette (appartement) Vierwiekenplein 101 B Oud-Beijerland

Vierwiekenplein 101 B, 3262 AP Oud-Beijerland

118 m² Bouwjaar 2022 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Vierwiekenplein 101 B is een maisonnette (appartement) in Oud-Beijerland, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
118 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vierwiekenplein 101 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vierwiekenplein 101 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

14.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Oud-Beijerland

1845 Inwoners
905 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
947 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Oud-Beijerland Centrum
66% Koopwoningen
4.857 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vierwiekenplein 101 B

Vergelijkbare woningen in Oud-Beijerland

Veelgestelde vragen over Vierwiekenplein 101 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierwiekenplein 101 B?

De prijsindicatie voor Vierwiekenplein 101 B ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Beijerland Centrum is €372.000. Dat komt neer op circa €3.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierwiekenplein 101 B zich tot de wijk Oud-Beijerland Centrum?

Vierwiekenplein 101 B is een maisonnette (appartement) van 118 m² in de wijk Oud-Beijerland Centrum. De buurt telt 947 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.857 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierwiekenplein 101 B?

Vierwiekenplein 101 B is een maisonnette (appartement) in Oud-Beijerland Centrum, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vierwiekenplein 101 B vergeleken met de buurt?

Vierwiekenplein 101 B heeft 118 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oud-Beijerland Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vierwiekenplein 101 B en wat betekent dat?

Vierwiekenplein 101 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Vierwiekenplein 101 B?

Vierwiekenplein 101 B heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Beijerland Centrum?

De wijk Oud-Beijerland Centrum in Oud-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Beijerland Centrum?

Vanuit Vierwiekenplein 101 B in Oud-Beijerland Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 14.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.