Streetview Mozartlaan 23 Oud-Beijerland

Mozartlaan 23, 3261 JT Oud-Beijerland

148 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Mozartlaan 23 is een woonhuis in Oud-Beijerland, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 306 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
306 m²
Inhoud
574 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Mozartlaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozartlaan 23

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Oud-Beijerland

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

13.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

12.8 km

Buurtinformatie in Oud-Beijerland

4820 Inwoners
1895 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1936 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Oud-Beijerland Poortwijk
72% Koopwoningen
4.760 Inwoners per km²

Locatie van Mozartlaan 23

Vergelijkbare woningen in Oud-Beijerland

Veelgestelde vragen over Mozartlaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozartlaan 23?

De prijsindicatie voor Mozartlaan 23 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Beijerland Poortwijk is €433.000. Dat komt neer op circa €2.926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozartlaan 23 zich tot de wijk Oud-Beijerland Poortwijk?

Mozartlaan 23 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Oud-Beijerland Poortwijk. De buurt telt 1.936 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.760 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozartlaan 23?

Mozartlaan 23 is een woonhuis in Oud-Beijerland Poortwijk, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mozartlaan 23 vergeleken met de buurt?

Mozartlaan 23 heeft 148 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Het perceel is 306 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oud-Beijerland Poortwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozartlaan 23 en wat betekent dat?

Mozartlaan 23 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Mozartlaan 23?

Mozartlaan 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Beijerland Poortwijk?

De wijk Oud-Beijerland Poortwijk in Oud-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Beijerland Poortwijk?

Vanuit Mozartlaan 23 in Oud-Beijerland Poortwijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 13.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.