Streetview Abdij van Rijnsburglaan 8 Oud Ade

Abdij van Rijnsburglaan 8, 2374 BH Oud Ade

149 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Abdij van Rijnsburglaan 8 is een woonhuis in Oud Ade, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 206 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
504 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Abdij van Rijnsburglaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Abdij van Rijnsburglaan 8

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oud Ade

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Oud Ade

570 Inwoners
240 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
254 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Oud Ade en Zevenhuizen
74% Koopwoningen
387 Inwoners per km²

Locatie van Abdij van Rijnsburglaan 8

Vergelijkbare woningen in Oud Ade

Veelgestelde vragen over Abdij van Rijnsburglaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Abdij van Rijnsburglaan 8?

De gemiddelde woningwaarde in Oud Ade en Zevenhuizen is €488.000. Dat komt neer op circa €3.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abdij van Rijnsburglaan 8 zich tot de wijk Oud Ade en Zevenhuizen?

Abdij van Rijnsburglaan 8 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Oud Ade en Zevenhuizen. De buurt telt 254 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 387 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abdij van Rijnsburglaan 8?

Abdij van Rijnsburglaan 8 is een woonhuis in Oud Ade en Zevenhuizen, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Abdij van Rijnsburglaan 8 vergeleken met de buurt?

Abdij van Rijnsburglaan 8 heeft 149 m² woonoppervlakte en 504 m³ inhoud. Het perceel is 206 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oud Ade en Zevenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Abdij van Rijnsburglaan 8 en wat betekent dat?

Abdij van Rijnsburglaan 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Abdij van Rijnsburglaan 8?

Abdij van Rijnsburglaan 8 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud Ade en Zevenhuizen?

De wijk Oud Ade en Zevenhuizen in Oud Ade (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Ade en Zevenhuizen?