Streetview Hooglandsedijk 10 Ossenisse

Hooglandsedijk 10, 4589 RW Ossenisse

224 m² Bouwjaar 1986 Label A++++

Hooglandsedijk 10 is een woonhuis in Ossenisse, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
224 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hooglandsedijk 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hooglandsedijk 10

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
159.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-213.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
192.6%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ossenisse

Onderwijs

Basisschool

4.4 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

47.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Ossenisse

155 Inwoners
75 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
82 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Ossenisse
89% Koopwoningen
14 Inwoners per km²

Locatie van Hooglandsedijk 10

Vergelijkbare woningen in Ossenisse

Veelgestelde vragen over Hooglandsedijk 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Hooglandsedijk 10?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Ossenisse is €337.000. Dat komt neer op circa €1.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hooglandsedijk 10 zich tot de wijk Buitengebied Ossenisse?

Hooglandsedijk 10 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Buitengebied Ossenisse. De buurt telt 82 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hooglandsedijk 10?

Hooglandsedijk 10 is een woonhuis in Buitengebied Ossenisse, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hooglandsedijk 10 vergeleken met de buurt?

Hooglandsedijk 10 heeft 224 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Ossenisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hooglandsedijk 10 en wat betekent dat?

Hooglandsedijk 10 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-01-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -61.46 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Ossenisse?

De wijk Buitengebied Ossenisse in Ossenisse (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Ossenisse?

Vanuit Hooglandsedijk 10 in Buitengebied Ossenisse bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 4.4 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 47.5 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Ossenisse?