2-onder-1-kapwoning Terloo 13 Oss

Terloo 13, 5346 VC Oss

137 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Terloo 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Oss, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 325 m² en 5 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
325 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Vraagprijs
€ 500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Terloo 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Terloo 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.91 kWh/m²
CO₂-emissie
28.18 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport en parkeerplaats

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Mettegeupel

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1,8 km
Vervoer

Treinstation

2,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,9 km
Gezondheid

Apotheek

1,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1,2 km
Cultuur

Bibliotheek

1,5 km
Cultuur

Bioscoop

1,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Mettegeupel

Terloo 13 ligt in de buurt Mettegeupel in Oss. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.960 inwoners en 714 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 98% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 513.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.

1960 Inwoners
735 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
714 Woningvoorraad
€513.000 Gem. WOZ-waarde Mettegeupel
98% Koopwoningen
4.247 Inwoners per km²

Locatie van Terloo 13

Vergelijkbare woningen in Oss

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Oss. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Terloo 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Terloo 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Mettegeupel €513.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terloo 13 zich tot de CBS-buurt Mettegeupel?

Terloo 13 is een 2-onder-1-kapwoning van 137 m² in de CBS-buurt Mettegeupel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 714 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.247 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terloo 13?

Terloo 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Mettegeupel, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Terloo 13 vergeleken met de buurt?

Terloo 13 heeft 137 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 325 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Mettegeupel €513.000.

Wat is het energielabel van Terloo 13 en wat betekent dat?

Terloo 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-03-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Terloo 13?

Terloo 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 52 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Mettegeupel?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Mettegeupel in Oss (Noord-Brabant) 1.960 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €513.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Mettegeupel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Mettegeupel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 1,8 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Mettegeupel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Mettegeupel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,3 km tot een ziekenhuis, 1,2 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 1,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Mettegeupel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Mettegeupel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Terloo 13?

Terloo 13 is verkocht in de periode 2018 tot 2021. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Mettegeupel €513.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Terloo 13?

Een woningrapport voor Terloo 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Mettegeupel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Oss presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars