Eengezinswoning, tussenwoning Sint-Annaziekenhuislaan 51 Oss

Sint-Annaziekenhuislaan 51, 5342 JZ Oss

126 m² Bouwjaar 2021 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Sint-Annaziekenhuislaan 51 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oss, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 109 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
109 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sint-Annaziekenhuislaan 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint-Annaziekenhuislaan 51

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
76.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
112.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.3%
CO₂-emissie
20.48 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Oss

2655 Inwoners
1365 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1326 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Kortfoort
59% Koopwoningen
5.286 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint-Annaziekenhuislaan 51

Vergelijkbare woningen in Oss

Veelgestelde vragen over Sint-Annaziekenhuislaan 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint-Annaziekenhuislaan 51?

De prijsindicatie voor Sint-Annaziekenhuislaan 51 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortfoort is €302.000. Dat komt neer op circa €2.397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint-Annaziekenhuislaan 51 zich tot de wijk Kortfoort?

Sint-Annaziekenhuislaan 51 is een eengezinswoning, tussenwoning van 126 m² in de wijk Kortfoort. De buurt telt 1.326 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.286 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint-Annaziekenhuislaan 51?

Sint-Annaziekenhuislaan 51 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kortfoort, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sint-Annaziekenhuislaan 51 vergeleken met de buurt?

Sint-Annaziekenhuislaan 51 heeft 126 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 109 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kortfoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint-Annaziekenhuislaan 51 en wat betekent dat?

Sint-Annaziekenhuislaan 51 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint-Annaziekenhuislaan 51?

Sint-Annaziekenhuislaan 51 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kortfoort?

De wijk Kortfoort in Oss (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortfoort?