Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 750 m²
- Inhoud
- 700 m³
- Kamers
- 6
Henriëtte Amalialaan 8 is een woonhuis in Oranjewoud, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 750 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Henriëtte Amalialaan 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Henriëtte Amalialaan 8 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjewoud is €514.000. Dat komt neer op circa €2.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHenriëtte Amalialaan 8 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Oranjewoud. De buurt telt 682 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 325 inwoners per km².
Henriëtte Amalialaan 8 is een woonhuis in Oranjewoud, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Henriëtte Amalialaan 8 heeft 230 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 750 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Oranjewoud ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Henriëtte Amalialaan 8 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Henriëtte Amalialaan 8 heeft 6 kamers.
De wijk Oranjewoud in Oranjewoud (Friesland) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Henriëtte Amalialaan 8 in Oranjewoud bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Henriëtte Amalialaan 8: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.3 km.