Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
De Oever 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Opende, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 360 m² en 5 kamers. Het energielabel is B.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
360 m²
Inhoud
389 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 399.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Bijzonderheden
Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja (174.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Parkeren
Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Opende-West
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,6 kmDagelijks
Supermarkt
0,5 kmGezondheid
Huisarts
3 kmVervoer
Treinstation
11,3 kmVervoer
Snelweg oprit
1,1 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
2,2 kmGezondheid
Apotheek
3 kmGezondheid
Ziekenhuis
12,7 kmHoreca
Restaurant
0,4 kmHoreca
Café
2,4 kmCultuur
Bibliotheek
2,6 kmCultuur
Bioscoop
12 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Opende-West
De Oever 4 ligt in de buurt Opende-West in Opende. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.115 inwoners en 502 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 307.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 3 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Opende.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over De Oever 4
Wat is de geschatte woningwaarde van De Oever 4?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Opende-West €307.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt De Oever 4 zich tot de CBS-buurt Opende-West?
De Oever 4 is een 2-onder-1-kapwoning van 115 m² in de CBS-buurt Opende-West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 502 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 774 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op De Oever 4?
De Oever 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Opende-West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hoe groot is De Oever 4 vergeleken met de buurt?
De Oever 4 heeft 115 m² woonoppervlakte en 389 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Opende-West €307.000.
Wat is het energielabel van De Oever 4 en wat betekent dat?
De Oever 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-07-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.
Hoe is de indeling van De Oever 4?
De Oever 4 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 174 m².
Hoe is de woningmarkt in Opende-West?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Opende-West in Opende (Groningen) 1.115 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €307.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Opende-West?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Opende-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 3 km tot een huisarts, 11,3 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Opende-West?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Opende-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,7 km tot een ziekenhuis, 3 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 2,2 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Opende-West?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Opende-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 2,4 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor De Oever 4?
Een woningrapport voor De Oever 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Opende-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.