Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 432 m²
- Inhoud
- 464 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Patrijzenlaan 1 B is een woonhuis in Oostvoorne, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 432 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Patrijzenlaan 1 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
28.2 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
5.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
11.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oostvoorne is €531.000. Dat komt neer op circa €4.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPatrijzenlaan 1 B is een woonhuis van 125 m² in de wijk Oostvoorne. De buurt telt 2.209 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.173 inwoners per km².
Patrijzenlaan 1 B is een woonhuis in Oostvoorne, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Patrijzenlaan 1 B heeft 125 m² woonoppervlakte en 464 m³ inhoud. Het perceel is 432 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oostvoorne ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Patrijzenlaan 1 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Patrijzenlaan 1 B heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oostvoorne in Oostvoorne (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Patrijzenlaan 1 B in Oostvoorne bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 28.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Patrijzenlaan 1 B: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 4.6 km.