Bungalow, vrijstaande woning Oosterpark 9 Oostkapelle

Oosterpark 9, 4356 GH Oostkapelle

63 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Oosterpark 9 is een bungalow, vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m², een perceel van 750 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
63 m²
Perceeloppervlakte
750 m²
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Ligging
overlooking_park, Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oosterpark 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterpark 9

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
290.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
588.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
126.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

11.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

11.7 km
Cultuur

Bioscoop

17.1 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

40 Inwoners
25 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
34 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Duno
85% Koopwoningen
137 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterpark 9

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Oosterpark 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterpark 9?

De prijsindicatie voor Oosterpark 9 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Duno is €461.000. Dat komt neer op circa €7.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterpark 9 zich tot de wijk Duno?

Oosterpark 9 is een bungalow, vrijstaande woning van 63 m² in de wijk Duno. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 137 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterpark 9?

Oosterpark 9 is een bungalow, vrijstaande woning in Duno, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oosterpark 9 vergeleken met de buurt?

Oosterpark 9 heeft 63 m² woonoppervlakte. Het perceel is 750 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Duno ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterpark 9 en wat betekent dat?

Oosterpark 9 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-01-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 126.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oosterpark 9?

Oosterpark 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Duno?

De wijk Duno in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 40 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duno?

Vanuit Oosterpark 9 in Duno bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 11.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.