Bungalow, vrijstaande woning Hoge Weide 54 Oostkapelle

Hoge Weide 54, 4356 EZ Oostkapelle

52 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Hoge Weide 54 is een bungalow, vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m², een perceel van 310 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
52 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
193 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hoge Weide 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Weide 54

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.73 kg/m²

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

11.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

11.7 km
Cultuur

Bioscoop

17.1 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

40 Inwoners
25 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
34 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Duno
85% Koopwoningen
137 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoge Weide 54

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Hoge Weide 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Weide 54?

De prijsindicatie voor Hoge Weide 54 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Duno is €461.000. Dat komt neer op circa €8.865 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Weide 54 zich tot de wijk Duno?

Hoge Weide 54 is een bungalow, vrijstaande woning van 52 m² in de wijk Duno. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 137 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Weide 54?

Hoge Weide 54 is een bungalow, vrijstaande woning in Duno, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hoge Weide 54 vergeleken met de buurt?

Hoge Weide 54 heeft 52 m² woonoppervlakte en 193 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Duno ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Weide 54 en wat betekent dat?

Hoge Weide 54 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoge Weide 54?

Hoge Weide 54 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Duno?

De wijk Duno in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 40 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duno?

Vanuit Hoge Weide 54 in Duno bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 11.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.