Streetview Vroonweg 82 Oostkapelle

Vroonweg 82, 4356 EV Oostkapelle

40 m² Bouwjaar 1979

Vroonweg 82 is een woonhuis in Oostkapelle, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
40 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vroonweg 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

11.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

11.7 km
Cultuur

Bioscoop

17.1 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

40 Inwoners
25 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
34 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Duno
85% Koopwoningen
137 Inwoners per km²

Locatie van Vroonweg 82

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Vroonweg 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Vroonweg 82?

De gemiddelde woningwaarde in Duno is €461.000. Dat komt neer op circa €11.525 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vroonweg 82 zich tot de wijk Duno?

Vroonweg 82 is een woonhuis van 40 m² in de wijk Duno. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 137 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vroonweg 82?

Vroonweg 82 is een woonhuis in Duno, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vroonweg 82 vergeleken met de buurt?

Vroonweg 82 heeft 40 m² woonoppervlakte. In Duno ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Duno?

De wijk Duno in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 40 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duno?

Vanuit Vroonweg 82 in Duno bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 11.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Duno?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vroonweg 82: ziekenhuis op 11.8 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 10.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Duno?

Recreatie nabij Duno: restaurant (0.2 km), cafe (0.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Vroonweg 82?

Een woningrapport voor Vroonweg 82 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Duno. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.