Villa, vrijstaande woning Vroonweg 12 Oostkapelle

Vroonweg 12, 4356 ET Oostkapelle

262 m² Bouwjaar 1956 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Vroonweg 12 is een villa, vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m², een perceel van 845 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
845 m²
Inhoud
973 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Daktype
Zadeldak bedekt met leisteen
Ligging
Aan bosrand, buiten bebouwde kom en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Vroonweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vroonweg 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
245.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.3%
CO₂-emissie
43.56 kg/m²

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

11.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

11.7 km
Cultuur

Bioscoop

17.1 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

40 Inwoners
25 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
34 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Duno
85% Koopwoningen
137 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vroonweg 12

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Vroonweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Vroonweg 12?

De gemiddelde woningwaarde in Duno is €461.000. Dat komt neer op circa €1.760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vroonweg 12 zich tot de wijk Duno?

Vroonweg 12 is een villa, vrijstaande woning van 262 m² in de wijk Duno. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 137 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vroonweg 12?

Vroonweg 12 is een villa, vrijstaande woning in Duno, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vroonweg 12 vergeleken met de buurt?

Vroonweg 12 heeft 262 m² woonoppervlakte en 973 m³ inhoud. Het perceel is 845 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Duno ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vroonweg 12 en wat betekent dat?

Vroonweg 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 43.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vroonweg 12?

Vroonweg 12 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Duno?

De wijk Duno in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 40 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duno?

Vanuit Vroonweg 12 in Duno bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 11.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.