Vrijstaande woning Noordweg 35 Oostkapelle

Noordweg 35, 4356 EB Oostkapelle

178 m² Bouwjaar 1963 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Noordweg 35 is een vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 1529 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
1529 m²
Inhoud
676 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€900.000 tot €1.150.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Noordweg 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordweg 35

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
193.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.2%
CO₂-emissie
57.14 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

10.9 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

245 Inwoners
90 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
104 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Noorden
80% Koopwoningen
40 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordweg 35

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Noordweg 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordweg 35?

De prijsindicatie voor Noordweg 35 ligt rond €900.000 tot €1.150.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Noorden is €521.000. Dat komt neer op circa €2.927 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordweg 35 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Noorden?

Noordweg 35 is een vrijstaande woning van 178 m² in de wijk Verspreide huizen in het Noorden. De buurt telt 104 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 40 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordweg 35?

Noordweg 35 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen in het Noorden, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Noordweg 35 vergeleken met de buurt?

Noordweg 35 heeft 178 m² woonoppervlakte en 676 m³ inhoud. Het perceel is 1529 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Verspreide huizen in het Noorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordweg 35 en wat betekent dat?

Noordweg 35 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-07-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 57.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordweg 35?

Noordweg 35 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Noorden?

De wijk Verspreide huizen in het Noorden in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Noorden?