Landhuis, vrijstaande woning Duinbeekseweg 13 Oostkapelle

Duinbeekseweg 13, 4356 CD Oostkapelle

197 m² Bouwjaar 1901 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Duinbeekseweg 13 is een landhuis, vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 1553 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
1553 m²
Inhoud
698 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.745.000 tot €1.995.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en buiten bebouwde kom

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Duinbeekseweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinbeekseweg 13

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

11.5 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

370 Inwoners
190 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Randduin
73% Koopwoningen
441 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinbeekseweg 13

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Duinbeekseweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinbeekseweg 13?

De prijsindicatie voor Duinbeekseweg 13 ligt rond €1.745.000 tot €1.995.000. De gemiddelde woningwaarde in Randduin is €698.000. Dat komt neer op circa €3.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinbeekseweg 13 zich tot de wijk Randduin?

Duinbeekseweg 13 is een landhuis, vrijstaande woning van 197 m² in de wijk Randduin. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinbeekseweg 13?

Duinbeekseweg 13 is een landhuis, vrijstaande woning in Randduin, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Duinbeekseweg 13 vergeleken met de buurt?

Duinbeekseweg 13 heeft 197 m² woonoppervlakte en 698 m³ inhoud. Het perceel is 1553 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Randduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinbeekseweg 13 en wat betekent dat?

Duinbeekseweg 13 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Duinbeekseweg 13?

Duinbeekseweg 13 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Randduin?

De wijk Randduin in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Randduin?

Vanuit Duinbeekseweg 13 in Randduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.