Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Halve Maanstraat 4 Oostkapelle

Halve Maanstraat 4, 4356 BP Oostkapelle

130 m² Bouwjaar 1974 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Halve Maanstraat 4 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Oostkapelle, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 427 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
427 m²
Inhoud
537 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Halve Maanstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Halve Maanstraat 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.9%
CO₂-emissie
30.35 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Tuin rondom

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

10.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.7 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

1470 Inwoners
685 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
728 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Oostkapelle
73% Koopwoningen
1.655 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Halve Maanstraat 4

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Halve Maanstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Halve Maanstraat 4?

De prijsindicatie voor Halve Maanstraat 4 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostkapelle is €346.000. Dat komt neer op circa €2.662 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Halve Maanstraat 4 zich tot de wijk Oostkapelle?

Halve Maanstraat 4 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 130 m² in de wijk Oostkapelle. De buurt telt 728 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Halve Maanstraat 4?

Halve Maanstraat 4 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Oostkapelle, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Halve Maanstraat 4 vergeleken met de buurt?

Halve Maanstraat 4 heeft 130 m² woonoppervlakte en 537 m³ inhoud. Het perceel is 427 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oostkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Halve Maanstraat 4 en wat betekent dat?

Halve Maanstraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Halve Maanstraat 4?

Halve Maanstraat 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oostkapelle?

De wijk Oostkapelle in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 1.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostkapelle?

Vanuit Halve Maanstraat 4 in Oostkapelle bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oostkapelle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Halve Maanstraat 4: ziekenhuis op 10.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 9.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oostkapelle?

Recreatie nabij Oostkapelle: restaurant (0.4 km), cafe (1.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Halve Maanstraat 4?

Halve Maanstraat 4 is verkocht in de periode 2025 tot 2028. De prijsindicatie ligt rond €700.000 tot €800.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oostkapelle is €346.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Halve Maanstraat 4?

Een woningrapport voor Halve Maanstraat 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oostkapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen