Streetview Oosternielandsterweg 36 Oosternieland

Oosternielandsterweg 36, 9985 SC Oosternieland

344 m² Bouwjaar 1767

Oosternielandsterweg 36 is een woonhuis in Oosternieland, gebouwd in 1767. De woning heeft een woonoppervlakte van 344 m² en een perceel van 3675 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1767
Woonoppervlakte
344 m²
Perceeloppervlakte
3675 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oosternielandsterweg 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oosternieland

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.7 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.6 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

29 km

Buurtinformatie in Oosternieland

765 Inwoners
305 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
312 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Uithuizermeeden
83% Koopwoningen
17 Inwoners per km²

Locatie van Oosternielandsterweg 36

Vergelijkbare woningen in Oosternieland

Veelgestelde vragen over Oosternielandsterweg 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosternielandsterweg 36?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Uithuizermeeden is €327.000. Dat komt neer op circa €951 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosternielandsterweg 36 zich tot de wijk Buitengebied Uithuizermeeden?

Oosternielandsterweg 36 is een woonhuis van 344 m² in de wijk Buitengebied Uithuizermeeden. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosternielandsterweg 36?

Oosternielandsterweg 36 is een woonhuis in Buitengebied Uithuizermeeden, gebouwd in 1767 (259 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oosternielandsterweg 36 vergeleken met de buurt?

Oosternielandsterweg 36 heeft 344 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3675 m². In Buitengebied Uithuizermeeden ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Uithuizermeeden?

De wijk Buitengebied Uithuizermeeden in Oosternieland (Groningen) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Uithuizermeeden?

Vanuit Oosternielandsterweg 36 in Buitengebied Uithuizermeeden bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Uithuizermeeden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oosternielandsterweg 36: ziekenhuis op 18.6 km, apotheek op 5.8 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 6.7 km.