Eengezinswoning, tussenwoning Leuvenstraat 12 Oosterland

Leuvenstraat 12, 4307 CA Oosterland

113 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Leuvenstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oosterland, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Leuvenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leuvenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
106.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.94 kg/m²

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

28 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Oosterland

2050 Inwoners
835 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Oosterland
69% Koopwoningen
2.792 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leuvenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Oosterland

Veelgestelde vragen over Leuvenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Leuvenstraat 12?

De prijsindicatie voor Leuvenstraat 12 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterland is €267.000. Dat komt neer op circa €2.363 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leuvenstraat 12 zich tot de wijk Oosterland?

Leuvenstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 113 m² in de wijk Oosterland. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.792 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leuvenstraat 12?

Leuvenstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oosterland, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leuvenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Leuvenstraat 12 heeft 113 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oosterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leuvenstraat 12 en wat betekent dat?

Leuvenstraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leuvenstraat 12?

Leuvenstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosterland?

De wijk Oosterland in Oosterland (Zeeland) kenmerkt zich door 2.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterland?

Vanuit Leuvenstraat 12 in Oosterland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 28 km, snelwegoprit op 0.7 km.