Streetview Krakenburgsestraat 5 Oosterhout

Krakenburgsestraat 5, 6678 AZ Oosterhout

240 m² Bouwjaar 2018

Krakenburgsestraat 5 is een woonhuis in Oosterhout, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €595.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
240 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Krakenburgsestraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oosterhout

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Oosterhout

150 Inwoners
60 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€595.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Oosterhout West
88% Koopwoningen
150 Inwoners per km²

Locatie van Krakenburgsestraat 5

Vergelijkbare woningen in Oosterhout

Veelgestelde vragen over Krakenburgsestraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Krakenburgsestraat 5?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Oosterhout West is €595.000. Dat komt neer op circa €2.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krakenburgsestraat 5 zich tot de wijk Buitengebied Oosterhout West?

Krakenburgsestraat 5 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Buitengebied Oosterhout West. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 150 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krakenburgsestraat 5?

Krakenburgsestraat 5 is een woonhuis in Buitengebied Oosterhout West, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Krakenburgsestraat 5 vergeleken met de buurt?

Krakenburgsestraat 5 heeft 240 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Oosterhout West ligt de gemiddelde woningwaarde op €595.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Oosterhout West?

De wijk Buitengebied Oosterhout West in Oosterhout (Gelderland) kenmerkt zich door 150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €595.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Oosterhout West?

Vanuit Krakenburgsestraat 5 in Buitengebied Oosterhout West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Oosterhout West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Krakenburgsestraat 5: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Oosterhout West?