Vrijstaande woning Remy van Haanenstraat 12 Oosterhout

Remy van Haanenstraat 12, 4907 NR Oosterhout

175 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Remy van Haanenstraat 12 is een vrijstaande woning in Oosterhout, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 483 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
483 m²
Inhoud
755 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Remy van Haanenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Remy van Haanenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
122.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oosterhout

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

11.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Oosterhout

2475 Inwoners
1040 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1037 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
80% Koopwoningen
4.724 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Remy van Haanenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Oosterhout

Veelgestelde vragen over Remy van Haanenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Remy van Haanenstraat 12?

De prijsindicatie voor Remy van Haanenstraat 12 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €368.000. Dat komt neer op circa €2.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Remy van Haanenstraat 12 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Remy van Haanenstraat 12 is een vrijstaande woning van 175 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.037 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.724 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Remy van Haanenstraat 12?

Remy van Haanenstraat 12 is een vrijstaande woning in Schildersbuurt, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Remy van Haanenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Remy van Haanenstraat 12 heeft 175 m² woonoppervlakte en 755 m³ inhoud. Het perceel is 483 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Remy van Haanenstraat 12 en wat betekent dat?

Remy van Haanenstraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Remy van Haanenstraat 12?

Remy van Haanenstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Oosterhout (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?