Eengezinswoning, geschakelde woning Desselaar 13 Oosterhout

Desselaar 13, 4907 KR Oosterhout

138 m² Bouwjaar 1979 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Desselaar 13 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Oosterhout, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 198 m² en 6 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
198 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 397.500
Laatst bekende transactie
Periode 2005 tot 2009
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Desselaar 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Desselaar 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.66 kWh/m²
CO₂-emissie
38.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Larenbuurt

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

11,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,2 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,8 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

2,1 km
Cultuur

Bibliotheek

0,5 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Larenbuurt

Desselaar 13 ligt in de buurt Larenbuurt in Oosterhout. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.195 inwoners en 511 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 56% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 344.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.

1195 Inwoners
515 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
511 Woningvoorraad
€344.000 Gem. WOZ-waarde Larenbuurt
56% Koopwoningen
5.516 Inwoners per km²

Locatie van Desselaar 13

Vergelijkbare woningen in Oosterhout

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Oosterhout. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Desselaar 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Desselaar 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Larenbuurt €344.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Desselaar 13 zich tot de CBS-buurt Larenbuurt?

Desselaar 13 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 138 m² in de CBS-buurt Larenbuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 511 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.516 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Desselaar 13?

Desselaar 13 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Larenbuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Desselaar 13 vergeleken met de buurt?

Desselaar 13 heeft 138 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 198 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Larenbuurt €344.000.

Wat is het energielabel van Desselaar 13 en wat betekent dat?

Desselaar 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-08-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Desselaar 13?

Desselaar 13 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 98 m².

Hoe is de woningmarkt in Larenbuurt?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Larenbuurt in Oosterhout (Noord-Brabant) 1.195 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €344.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Larenbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Larenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 11,4 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Larenbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Larenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,8 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Larenbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Larenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 2,1 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Desselaar 13?

Desselaar 13 is verkocht in de periode 2005 tot 2009. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Larenbuurt €344.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Desselaar 13?

Een woningrapport voor Desselaar 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Larenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Oosterhout presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars