Eengezinswoning, tussenwoning Koningin Emmastraat 57 Oosterhout

Koningin Emmastraat 57, 4905 BZ Oosterhout

123 m² Bouwjaar 2022 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Koningin Emmastraat 57 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oosterhout, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 136 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koningin Emmastraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Emmastraat 57

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
57.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
6.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
91.3%
CO₂-emissie
1.42 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Oosterhout

1930 Inwoners
830 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
844 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Oud-West
80% Koopwoningen
4.145 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Emmastraat 57

Vergelijkbare woningen in Oosterhout

Veelgestelde vragen over Koningin Emmastraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Emmastraat 57?

De prijsindicatie voor Koningin Emmastraat 57 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-West is €365.000. Dat komt neer op circa €2.967 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Emmastraat 57 zich tot de wijk Oud-West?

Koningin Emmastraat 57 is een eengezinswoning, tussenwoning van 123 m² in de wijk Oud-West. De buurt telt 844 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.145 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Emmastraat 57?

Koningin Emmastraat 57 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oud-West, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koningin Emmastraat 57 vergeleken met de buurt?

Koningin Emmastraat 57 heeft 123 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Oud-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Emmastraat 57 en wat betekent dat?

Koningin Emmastraat 57 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-12-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Emmastraat 57?

Koningin Emmastraat 57 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Oud-West?

De wijk Oud-West in Oosterhout (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-West?

Vanuit Koningin Emmastraat 57 in Oud-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.