Streetview Kapucijnenhof 67 Oosterhout

Kapucijnenhof 67, 4904 RA Oosterhout

162 m² Bouwjaar 2001 4 kamers Label B

Kapucijnenhof 67 is een woonhuis in Oosterhout, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 619 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
619 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kapucijnenhof 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapucijnenhof 67

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Oosterhout

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Oosterhout

1160 Inwoners
600 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
710 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Paterserf
15% Koopwoningen
3.747 Inwoners per km²

Locatie van Kapucijnenhof 67

Vergelijkbare woningen in Oosterhout

Veelgestelde vragen over Kapucijnenhof 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapucijnenhof 67?

De prijsindicatie voor Kapucijnenhof 67 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Paterserf is €276.000. Dat komt neer op circa €1.704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapucijnenhof 67 zich tot de wijk Paterserf?

Kapucijnenhof 67 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Paterserf. De buurt telt 710 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.747 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapucijnenhof 67?

Kapucijnenhof 67 is een woonhuis in Paterserf, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kapucijnenhof 67 vergeleken met de buurt?

Kapucijnenhof 67 heeft 162 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 619 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Paterserf ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapucijnenhof 67 en wat betekent dat?

Kapucijnenhof 67 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Kapucijnenhof 67?

Kapucijnenhof 67 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Paterserf?

De wijk Paterserf in Oosterhout (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paterserf?

Vanuit Kapucijnenhof 67 in Paterserf bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Paterserf?