Streetview Verl Hoogeveense Vaart 7 Oosterhesselen

Verl Hoogeveense Vaart 7, 7861 TA Oosterhesselen

692 m² Bouwjaar 1981

Verl Hoogeveense Vaart 7 is een woonhuis in Oosterhesselen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 692 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
692 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Verl Hoogeveense Vaart 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oosterhesselen

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

7.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.8 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Oosterhesselen

130 Inwoners
50 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
47 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Oosterhesselen
83% Koopwoningen
10 Inwoners per km²

Locatie van Verl Hoogeveense Vaart 7

Vergelijkbare woningen in Oosterhesselen

Veelgestelde vragen over Verl Hoogeveense Vaart 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Verl Hoogeveense Vaart 7?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oosterhesselen is €409.000. Dat komt neer op circa €591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verl Hoogeveense Vaart 7 zich tot de wijk Verspreide huizen Oosterhesselen?

Verl Hoogeveense Vaart 7 is een woonhuis van 692 m² in de wijk Verspreide huizen Oosterhesselen. De buurt telt 47 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verl Hoogeveense Vaart 7?

Verl Hoogeveense Vaart 7 is een woonhuis in Verspreide huizen Oosterhesselen, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Verl Hoogeveense Vaart 7 vergeleken met de buurt?

Verl Hoogeveense Vaart 7 heeft 692 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Oosterhesselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Oosterhesselen?

De wijk Verspreide huizen Oosterhesselen in Oosterhesselen (Drenthe) kenmerkt zich door 130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Oosterhesselen?

Vanuit Verl Hoogeveense Vaart 7 in Verspreide huizen Oosterhesselen bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Oosterhesselen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Verl Hoogeveense Vaart 7: ziekenhuis op 11.8 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.7 km, middelbare school op 2.8 km.