Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 600 m²
Jhr. Nedermeijer van Rosenthalweg 23 is een woonhuis in Oosterbeek, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 600 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jhr. Nedermeijer van Rosenthalweg 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
3.7 kmZiekenhuis
6.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwland is €441.000. Dat komt neer op circa €2.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJhr. Nedermeijer van Rosenthalweg 23 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Nieuwland. De buurt telt 876 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.362 inwoners per km².
Jhr. Nedermeijer van Rosenthalweg 23 is een woonhuis in Nieuwland, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jhr. Nedermeijer van Rosenthalweg 23 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 600 m². In Nieuwland ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jhr. Nedermeijer van Rosenthalweg 23 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-09-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.32 kg/jaar.
De wijk Nieuwland in Oosterbeek (Gelderland) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Jhr. Nedermeijer van Rosenthalweg 23 in Nieuwland bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jhr. Nedermeijer van Rosenthalweg 23: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3 km.