Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Keerweer 13 Oosterbeek

Keerweer 13, 6862 CD Oosterbeek

136 m² Bouwjaar 1950 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Keerweer 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oosterbeek, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 230 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Vraagprijs
€ 689.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Keerweer 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keerweer 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.94 kWh/m²
CO₂-emissie
43.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Bato's Wijk

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,5 km
Gezondheid

Apotheek

3,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Bato's Wijk

Keerweer 13 ligt in de buurt Bato's Wijk in Oosterbeek. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.985 inwoners en 973 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 76% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 559.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.

1985 Inwoners
945 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
973 Woningvoorraad
€559.000 Gem. WOZ-waarde Bato's Wijk
76% Koopwoningen
2.337 Inwoners per km²

Locatie van Keerweer 13

Officiële bekendmakingen rond Keerweer 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Oosterbeek

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Oosterbeek. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Keerweer 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Keerweer 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bato's Wijk €559.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keerweer 13 zich tot de CBS-buurt Bato's Wijk?

Keerweer 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 136 m² in de CBS-buurt Bato's Wijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 973 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keerweer 13?

Keerweer 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Bato's Wijk, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Keerweer 13 vergeleken met de buurt?

Keerweer 13 heeft 136 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bato's Wijk €559.000.

Wat is het energielabel van Keerweer 13 en wat betekent dat?

Keerweer 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Keerweer 13?

Keerweer 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Bato's Wijk?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Bato's Wijk in Oosterbeek (Gelderland) 1.985 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €559.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bato's Wijk?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bato's Wijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 1,6 km tot een treinstation, 1,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bato's Wijk?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bato's Wijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7 km tot een ziekenhuis, 3,6 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 3,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Bato's Wijk?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bato's Wijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Keerweer 13?

Keerweer 13 is verkocht in de periode 2017 tot 2021. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bato's Wijk €559.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Keerweer 13?

Een woningrapport voor Keerweer 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Bato's Wijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Oosterbeek presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars