Bouwgrond Oudestad 27 Oostburg

Oudestad 27, 4501 JA Oostburg

328 m² Bouwjaar 2023

Oudestad 27 is een bouwgrond in Oostburg, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 328 m² en een perceel van 525 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
328 m²
Perceeloppervlakte
525 m²
Indicatie vraagprijs
€150.000 tot €175.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oudestad 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oostburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

48.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

27.8 km

Buurtinformatie in Oostburg

4385 Inwoners
2250 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2340 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Oostburg
62% Koopwoningen
2.313 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oudestad 27

Vergelijkbare woningen in Oostburg

Veelgestelde vragen over Oudestad 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudestad 27?

De prijsindicatie voor Oudestad 27 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostburg is €244.000. Dat komt neer op circa €744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudestad 27 zich tot de wijk Oostburg?

Oudestad 27 is een bouwgrond van 328 m² in de wijk Oostburg. De buurt telt 2.340 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.313 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudestad 27?

Oudestad 27 is een bouwgrond in Oostburg, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oudestad 27 vergeleken met de buurt?

Oudestad 27 heeft 328 m² woonoppervlakte. Het perceel is 525 m². In Oostburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oostburg?

De wijk Oostburg in Oostburg (Zeeland) kenmerkt zich door 4.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostburg?

Vanuit Oudestad 27 in Oostburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 48.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oostburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oudestad 27: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oostburg?

Recreatie nabij Oostburg: restaurant (0.6 km), cafe (7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Oudestad 27?

De prijsindicatie ligt rond €150.000 tot €175.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oostburg is €244.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.