Streetview De Stille Wille 109 Oost West en Middelbeers

De Stille Wille 109, 5091 WD Oost West en Middelbeers

47 m² Bouwjaar 1972 3 kamers 2 slaapkamers Label G

De Stille Wille 109 is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m², een perceel van 485 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €485.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
47 m²
Perceeloppervlakte
485 m²
Inhoud
153 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Stille Wille 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Stille Wille 109

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost West en Middelbeers

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

9.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Oost West en Middelbeers

1670 Inwoners
710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
710 Woningvoorraad
€485.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Spoordonk
90% Koopwoningen
98 Inwoners per km²

Locatie van De Stille Wille 109

Vergelijkbare woningen in Oost West en Middelbeers

Veelgestelde vragen over De Stille Wille 109

Wat is de geschatte woningwaarde van De Stille Wille 109?

De prijsindicatie voor De Stille Wille 109 ligt rond €70.000 tot €95.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Spoordonk is €485.000. Dat komt neer op circa €10.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Stille Wille 109 zich tot de wijk Verspreide huizen Spoordonk?

De Stille Wille 109 is een woonhuis van 47 m² in de wijk Verspreide huizen Spoordonk. De buurt telt 710 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 98 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Stille Wille 109?

De Stille Wille 109 is een woonhuis in Verspreide huizen Spoordonk, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Stille Wille 109 vergeleken met de buurt?

De Stille Wille 109 heeft 47 m² woonoppervlakte en 153 m³ inhoud. Het perceel is 485 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Verspreide huizen Spoordonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €485.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Stille Wille 109 en wat betekent dat?

De Stille Wille 109 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-07-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Stille Wille 109?

De Stille Wille 109 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Spoordonk?

De wijk Verspreide huizen Spoordonk in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €485.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Spoordonk?